Home Porady SABIA – hebanowa piękność w industrialnym wydaniu

SABIA – hebanowa piękność w industrialnym wydaniu

0

Wnętrze urządzone w stylu artystów z ogromną wyobraźnią i niekonwencjonalnym podejściem do życia – to kwintesencja stylu industrialnego. Już na dobre zagościł on w polskich nowoczesnych mieszkaniach.

W mieszkaniu w stylu loftowym doskonale poczują się osoby ceniące niekonwencjonalne, przestronne wnętrza o wyjątkowym klimacie i oryginalnej, czasem wymagającej architekturze. W pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym najważniejsza jest przestrzeń, którą podkreśla minimalizm w umeblowaniu. Tutaj „mniej znaczy więcej”. W tym stylu dominują surowe materiały – metal, szkło i beton. Wprowadzenie szarych, chropowatych powierzchni do wnętrza nada mu chłodny charakter. Paleta kolorystyczna, której warto użyć w stylu industrialnym to naturalne odcienie oraz cała gama czystych bieli i szarości, dzięki którym pomieszczenie powiększy się optycznie. Jeśli zależy nam na wprowadzeniu odrobiny ciepła, zastosujmy przybrudzone barwy, takie jak ceglany, ciemny brąz czy ciemna żółć. Ciekawy efekt daje również łączenie nowoczesności z oldschoolowymi meblami.

Drzwi wewnętrzne firmy POL-SKONE z kolekcji SABIA posiadają wyjątkowo ciepłą barwę hebanowego drewna. Dzięki temu będą stanowić przyjazny, kontrastowy element industrialnego wnętrza. Wyróżnią się na tle zimnych barw, a jednocześnie podkreślą surowy charakter aranżacji.

 

PODOBNE ARTYKUŁY

1