Home Bez kategorii Kolekcja drzwi HAPPY w jeszcze szerszej palecie wzorów!

Kolekcja drzwi HAPPY w jeszcze szerszej palecie wzorów!

0

Charakterystycznym wyróżnikiem kolekcji drzwi wewnętrznych HAPPY jest oryginalny model z magnetyczną tablicą. Teraz firma POL-SKONE poszerza możliwości stosowania stolarki z tej serii wprowadzając dwa nowe wzory z dużymi dzielonymi przeszkleniami. Skrzydła utrzymane w uniwersalnej stylistyce pomogą stworzyć spójną stylizację domowych wnętrz.

Estetyka kolekcji HAPPY nawiązuje do nowoczesnych trendów. Jej ponadczasowy design bazuje na prostocie otrzymanej poprzez ograniczenie wszelkich dodatków. Dlatego drzwi z tej serii sprawdzą się szczególnie dobrze w minimalistycznych wnętrzach. Geometryczne kształty  i umiar stylistyczny serii HAPPY podkreśli ascetyczny charakter przestrzeni, a praktyczny model z tablicą nada jej indywidualny wymiar. Nowe wzory  z dużymi przeszkleniami o poziomych podziałach to ukłon w stronę świetlistych aranżacji. Matowe szkło wypełni pomieszczenia rozproszonym, mlecznym światłem.

Cały dom HAPPY

Oryginalne skrzydło z magnetyczną tablicą jest najbardziej charakterystycznym modelem serii. Wzór wykorzystywany jest najczęściej w pokojach maluchów, które na tablicy mogą wyrażać swoje artystyczne fantazje lub w pomieszczeniach kuchennych, gdzie służy jako notatnik. Wprowadzenie do kolekcji dwóch nowych modeli o podobnej stylistyce zwiększa możliwości aranżacyjne i pozwala zachować spójność stylistyczną w całym mieszkaniu. W pozostałych pomieszczeniach, takich jak pokój dzienny czy sypialnia możemy teraz zastosować drzwi HAPPY z mlecznymi przeszkleniami, podzielonymi na 3 lub 4 symetryczne części. Prostokątne, szklane wzory na skrzydle stanowią niezwykle nowoczesny element dekoracyjny sprawiający, że drzwi wydają się lżejsze. Dodatkowym atutem przeszkleń w nowych modelach HAPPY jest ich matowy kolor, który z łatwością wkomponuje się w każdą kolorystykę wnętrza. Mleczne oszklenie pozwoli wypełnić pomieszczenie rozproszonym światłem dziennym, przy zachowaniu poczucia intymności. Serię HAPPY uzupełniają modele z jedną dużą szybą i wzór wypełniony płyciną, który znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na zasłonięciu widoku wnętrza. Dodatkowo drzwi można wykonać w wersji jedno lub dwuskrzydłowej oraz w systemie przesuwnym. Bogate możliwości dostosowania kolorystyki do wystroju wnętrza daje opcja malowania ekologicznymi farbami akrylowymi w niemetalicznych barwach z palety RAL i NCS.

Funkcjonalny design kolekcji został doceniony przez Zespół Ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Seria znalazła się w finale konkursu Dobry Wzór 2012 jako jeden z najlepiej zaprojektowanych produktów na rodzimym rynku.