Home Bez kategorii Zawsze modny wzór – drzwi SEMPRE Onda

Zawsze modny wzór – drzwi SEMPRE Onda

1

Z początkiem roku firma POL-SKONE wzbogaciła znaną i cenioną kolekcję drzwi wewnętrznych SEMPRE o wzory z serii SEMPRE Onda. Nowe modele zwracają uwagę intrygującą estetyką w nowoczesnym stylu. Szerokie, ryflowane panele sprawiają, że prosta forma skrzydła nabiera wyjątkowego charakteru i subtelnie zdobi aranżowaną przestrzeń.

Oryginalne wzornictwo drzwi SEMPRE sprawiło, że zyskały one ogromną popularność i obecnie są najczęściej kupowanymi modelami z oferty firmy POL-SKONE. Teraz do ponadczasowej kolekcji dołączyła nowa linia stolarki SEMPRE Onda, obejmująca 6 atrakcyjnych wzorów drzwi wewnętrznych charakteryzujących się oszczędnym w detale designem. Ich minimalistyczną formę urozmaicają ryflowane powierzchnie, które delikatnie przełamują surowy charakter stolarki i nadają jej lekkości. Seria SEMPRE Onda obejmuje modele o matowych przeszkleniach ułożonych w różnych konfiguracjach, jak również wersję z pełnym skrzydłem wypełnionym w całości ryflowaną płyciną. Drzwi dostępne są w 5 wersjach kolorystycznych z kolekcji LAMISTONE oraz 5 z kolekcji SILKSTONE. Obie powierzchnie zapewniają trwałą ochronę przed wycieraniem oraz działaniem środków chemicznych, co sprawia, że stolarka może być stosowana w mocno eksploatowanych miejscach. Dodatkowym atutem powłoki SILKSTONE jest trójwymiarowy efekt estetyczny, dzięki któremu powierzchnia skrzydła zyskuje wygląd struktury naturalnego drewna.

Mistrzostwo stylu

Drzwi SEMPRE Onda zachowują cechy nowoczesnego stylu całej kolekcji SEMPRE, a przy tym wprowadzają do niej akcent świeżości. Ryflowane elementy na powierzchni skrzydeł sprawiają, że dają one wrażenie mniej masywnych, dlatego drzwi te doskonale sprawdzą się we współczesnych aranżacjach nawiązujących do wielu nurtów stylistycznych. Subtelny wzór paneli nie stanowi ograniczenia przy komponowaniu pozostałych elementów wystroju i doskonale współgra z wieloma współczesnymi trendami w projektowaniu wnętrz. Symetryczne żłobienia mogą stanowić inspirację do tworzenia ciepłych stylizacji, w których poza drewnem stosowane są takie materiały jak ratan, wiklina czy surowy kamień. Drzwi SEMPRE Onda zdecydowanie efektowniej zaprezentują się w takim zestawieniu, niż modele o jednolitej powierzchni skrzydła, które posiadają nieco chłodniejszą i bardziej formalną estetykę. Wybierając drzwi z serii SEMPRE Onda mamy do dyspozycji szeroką gamę barw od czystej bieli, aż po ciemne wenge, co pozwala na kreowanie różnorodnych kompozycji. Efektowne i klimatyczne wnętrze uzyskamy stosując stolarkę w ciemnym kolorze, jak nugat Royal w zestawieniu ze ścianami w nasyconych barwach, np. pochodnymi czerwieni. Połączenie to buduje wyjątkowy nastrój, a przy tym jest bardzo eleganckie. Stanowi idealną bazę dla nowoczesnych aranżacji w orientalnym klimacie. Wystarczy zadbać o specyficzne dekoracje, jak tkaniny, ozdobne naczynia, figurki czy obrazki nawiązujące do kultury Wschodu, a nasz pokój zyska unikalną i bardzo zmysłową atmosferę. Dla małych przestrzeni najkorzystniejszym rozwiązaniem będą drzwi w jasnej barwie, które wraz z odpowiednio dobraną kolorystyką ścian uczynią ją optycznie większą. Model SEMPRE Onda w kolorze białego dębu to doskonała alternatywa dla standardowej, zimnej bieli. Zestawiając drzwi w tym wariancie kolorystycznym z pastelowymi ścianami i dodatkami o wyglądzie drewna możemy stworzyć bardzo lekką i przytulną kompozycję.

  • http://www.mobilnysalon.com/ www.mobilnysalon.com

    Ryflowanie drzwi SEMPRE Onda nadaje im niepowtarzalny charakter – szczególnie w kolorze białym.